Najlepsze portfele VIP Collection 0

Rynek galanteryjny oferuje klientom przeróżne modele portfeli. Jednak najbardziej klasycznym i wytrzymałym materiałem jest skóra. Galanteria skórzana cieszy się niesłabnącą popularnością. Wybierając odpowiedni wzorzec, miejmy świadomość, że jest to prawdopodobnie zakup na długie lata. Równie ważna jest funkcjonalność. W portfelu przechowujemy nie tylko pieniądze papierowe i monety, lecz także karty płatnicze, wizytówki, dokumenty, notatki, a nawet zdjęcia najbliższych nam osób. Dlatego też warto sprawdzić, czy (przestarzale mówiąc) pugilares wyposażony jest w odpowiednie przegródki, pojemniki i zakładki. VIP Collection to jednocześnie nowoczesne portfele ze skóry dla kobiet i mężczyzn.

portfele skórzane damskie i męskie VIP Collection

Damskie portfele skórzane VIP Collection

Portfele skórzane dla kobiet charakteryzują się przede wszystkim różnorodnością w zakresie fasonów i indywidualnej stylistyki. Klasyczny pugilares damski zazwyczaj posiada kształt składanej kopertówki z dostosowanymi zakładkami i przegródkami, które w sposób precyzyjny i bezpieczny pozwalają na przechowywanie najpotrzebniejszych przedmiotów i akcesoriów codziennego użytku. Dlaczego kryterium jakości jest tak istotne? Związane jest to głównie z tym, że portfel towarzyszy nam praktycznie cały czas. Przedstawicielki płci pięknej przenoszą go najczęściej w torebce, w której znajdziemy między innymi klucze... czyli przedmioty mogące uszkodzić warstwę zewnętrzną. Dobrej jakości skóra i wykonany precyzyjnie model to zabezpieczenie przed działaniem czynników destrukcyjnych. Portfele skórzane damskie VIP Collection charakteryzują się również funkcjonalnością i designem uwzględniającym nowoczesne trendy. Jest to szczególnie widoczne w dekoracyjnym wzornictwie i atrakcyjnych kolorach. Pugilaresy dostępne są między innymi w następujących kolorach: czarny, ciemny brąz oraz czerwony. 

Męskie portfele skórzane VIP Collection

Portfele VIP Collection produkowane są z eleganckiej skóry pochodzącej z Toskanii. W kontekście produktów spożywczych i użytkowych, Toskania kojarzy się przede wszystkim z naturalnym pięknem, jakością i bogatą kulturą oraz historią. Portfele skórzane męskie VIP Collection to propozycja dla panów ceniących ponadczasowy styl, elegancję i luksus. Pugilaresy noszone są zazwyczaj w męskich aktówkach lub po prostu - w kieszeniach. Dlatego ich kształt musi być dostosowany przede wszystkim do wygody posiadacza. Najważniejsze cechy to prostota i ergonomia. Z tej przyczyny portfele skórzane VIP Collection wyposażone są w wygodne zatrzaski i kieszenie zamykane na zamki suwakowe. Dodatkowo przegrody są na tyle duże, by pomieścić prawo jazdy i dokumenty rejestracyjne samochodu.

Komentarze do wpisu (0)

do góry

Galanteria Skórzana - VIP COLLECTION & VERUS

ul. Rzepakowa 2a, 40-541 Katowice, tel. 607 108 131,
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl