Dlaczego warto zabezpieczyć karty kredytowe w skórzanym etui? 0

Przejawem wygody jest noszenie "przy sobie" niezbędnych dokumentów. Wszakże nigdy nie przewidzimy, kiedy może się przydać karta płatnicza, parkingowa lub wizytówka. Odpowiednie przechowywanie poświadczeń i instrumentów płatniczych powinno stwarzać komfort bezpieczeństwa. W tym celu pomocne są skórzane etui na karty kredytowe. Wytrzymałe przegródki umożliwiają przenoszenie od kilku do kilkunastu kart. W ten sposób znacznie odciążymy nasz portfel. Dodatkowo uporządkujemy wszystkie najpotrzebniejsze dokumenty. Pokrowiec na kartę zbliżeniową ułatwi dokonywanie codziennych zakupów i korzystanie ze stref parkowania pojazdów.

Etui na karty płatnicze - bogactwo kolorów

Etui na karty VIP Collection łączą w sobie funkcjonalność i bogactwo kolorów. Największym uznaniem cieszą się tradycyjne i klasyczne kolory, do których zaliczymy: czarny, ciemny brąz oraz czerwony. Ta różnorodność pozwala zaspokoić gusta nawet najbardziej wybrednego klienta. Etui zabezpieczające karty kredytowe przed zniszczeniem to znakomite uzupełnienie portfela.

Ergonomia przejawia się głównie w przegródkach na karty kredytowe oraz specjalnej zakładce, do której możemy schować nawet bilon. Etui ochronne na karty zbliżeniowe dostępne jest między innymi w fasonie na zatrzask. Taki sposób zamykania pokrowca sprawi, że wszystkie instrumenty płatnicze i dokumenty będą właściwie zabezpieczone przed nadmiernym zużyciem. Tego typu wzór posiada zewnętrzną kieszonkę z siatką, gdzie możemy pomieścić najczęściej używane karty. Model mniej skomplikowany na karty płatnicze jest nieco mniejszy i dzięki temu prostszy do schowania.

Ile kosztuje etui na karty kredytowe?

Etui na karty VIP Collection to produkty atrakcyjne cenowo. Po pierwsze musimy być świadomi użycia sprawdzonych i dobrych jakościowo materiałów. Do produkcji popularnych modeli używana jest włoska skóra. Szyku dodaje delikatne wzornictwo i nienarzucająca się nazwa marki. Ceny wahają się od 100zł do 150zł. Niska cena i jakość zapewni nam zakup pokrowca służącego długie lata.

Warto podkreślić, iż profesjonalne etui na karty kredytowe sprawdzi się także jako znakomity prezent zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety. Klasyczna stylistyka i dostępność cenowa z jednoczesną cechą funkcjonalności sprawi, że odtąd płacenie i korzystanie z kart oraz innych dokumentów będzie prostsze i komfortowe.

Komentarze do wpisu (0)

do góry

Galanteria Skórzana - VIP COLLECTION & VERUS

ul. Rzepakowa 2a, 40-541 Katowice, tel. 607 108 131,
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl